Jak Ozdobić Pustą Ścianę? 9 Pomysłów Odpowiednich Do Każdego Wnętrza

wiecej o autorze ma w swojej ofercie domy i apartamenty wakacyjne w najpopularniejszych krajach i regionach Europy, a także w Egipcie i na Florydzie. W apartamentowcu na Muranowie powstało wnętrze eklektyczne łączące ze sobą elementy nowoczesne, klasyczne, art déco, a nawet nowojorskie. Otwarta przestrzeń strefy dziennej łączy ze sobą salon z kuchnią i jadalnią. Ciemne drewno pojawia się na podłodze, fragmencie zabudowy kuchennej, jadalnianym stole oraz sekretarzyku. Wnosi ono do wnętrza powagę i dostojność, która przełamują jasne barwy, nowoczesne lampy i krzesła nawiązujące do stylu nowojorskiego. W strefie salonowej znajduje się duża modułowa couch oraz telewizor umieszczony na indywidualnie zaprojektowanej konstrukcji. Do sypialni wprowadzono delikatne pastele, które wraz z tapicerowanym zagłówkiem nadają tej przestrzeni przytulności. Łazienki zostały utrzymane w monochromatycznych barwach - jedna w bielach, druga - w ciemnej szarości.
Energia pierwotna (Ep) - ilość energii wydobytej u źródła i potrzebnej do pokrycia zapotrzebowania na ogrzanie domu, przygotowanie ciepłej wody użytkowej, wentylację mechaniczną klimatyzację. Technologia budowy domu w energooszczędnym szkielecie drewnianym firmy TEKTUM. Rozwiązanie, które zapewnia szybkie wybudowanie bardzo ciepłego domu - w prefabrykowanym szkielecie drewnianym.
Chcesz pokazać swoje produkty w efektownych aranżacjach wnętrzarskich? Nie musisz budować specjalnego studia. Aranżacje wykonamy metodą wizualizacji 3D. Prześlij nam swoje inspiracje - stworzymy dla Ciebie przestrzeń w dowolnej skali i stylistyce. od założenia bloga aż do lipca 2014 pokazywałam na blogu mój pierwszy dom. przed wyprowadzką, postanowiłam na pamiątkę sfotografować go w pełnej kresie (jeszcze posprzątanego i przed pakowaniem). tak więc zapraszam was na HOME TOUR po moim pierwszym domu. mam nadzieje, że będziecie zainspirowani.
Zx49 to parterowy dom jednorodzinny z garażem eleganckim, modernistycznym charakterze. Prosta, kubiczna forma została wzbogacona okładzinami z naturalnych materiałów na elewacjach. Zx49 zaprojektowano jako dom energooszczędny zharmonizowany z otoczeniem. Wszystkie pokoje posiadają duże drzwi balkonowe, dzięki czemu ich wnętrza są otwarte na otaczający ogród. Zadaszony taras powiększa przestrzeń dodatkowe miejsce wypoczynku.
Jak sprawić, abyśmy czuli się u siebie jak w domu? Jak się okazuje - odpowiedź na to pytanie wcale nie jest prosta. Nie wszystkie pomysły dotyczące wystroju wnętrza, jakie przychodzą nam do głowy, muszą być dobre i nie każdy warto realizować. Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *